Producenci
Daria Teleszko 0
Daria Teleszko

Daria Teleszko – psycholog, astrolog, znawczyni praktycznej wiedzy karmicznej Twórczyni autorskiej metody praktycznej astrologii karmicznej. Stworzyła Szkołę Praktycznej Astrologii Karmicznej Darii Teleszko w Petersburgu.

 

Specjalizuje się w badaniu problemów psychologicznych i karmicznych. Pracuje z problemami dzieci i rodziców, naprawą wzajemnych relacji, rozpracowuje zdrowotne problemy psychosomatyczne. Buduje najlepsze strategie życiowe, pomaga poznać swoje przeznaczenie, kierunek zawodowy dzieci i dorosłych.

 

Jej celem nie jest tworzenie horoskopów, ale pomoc ludziom w znajdowaniu głębokich przyczyn ich problemów i praca nad poprawą ich życia. Przełomem w jej karierze było zetknięcie się z horoskopem karmicznym. Jednak tradycyjna jego wykładnia nie całkiem przypadła jej do gustu – okazała się zbyt prymitywna i za bardzo oddalona od życia zwykłego człowieka. Jeśli Mars jest „porażony” - to znaczy, że jesteś zabójcą, a jeśli Wenus – to znaczy, że jesteś prostytutką… Przykłady z życia pochodziły z historii Kleopatry, Joanny d’Arc lub Aleksandra Macedońskiego i innych historycznych postaci. Wątpiła w sens widzenia (bez całkowitej pewności) kim się było w  poprzednich wcieleniach. Jak ta informacja może pomóc człowiekowi? Raczej odciągnie go od realnych problemów. Stwierdziła, że to niemożliwe, by z horoskopu nie dało się wyczytać źródeł problemów karmicznych człowieka. Tylko należy to czynić inaczej. Nikt nie był w stanie otworzyć przed nią tej wiedzy, zrobiła więc to sama. Zaczęła analizować problemy swoich klientów, a po ich wyjściu zaczęła budować ich horoskopy karmiczne za punkt wyjścia przyjmując wschodzący węzeł księżycowy. Jak wspomina – „Klient wychodził po konsultacji, a ja siedziałam i analizowałam jego problemy, szukałam ich korzeni w horoskopie karmicznym. Zapisywałam efekty tych poszukiwań, a następnie składałam wszystko w całość.”

Z czasem zaczęła włączać  problemy karmiczne w tok konsultacji z klientem. Od tego momentu minęło ponad 25 lat. Efektem tej pracy jest Szkoła Praktycznej Astrologii Karmicznej Darii Teleszko.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl