Producenci
Promocje
Recall Healing / Totalna Biologia III
Recall Healing / Totalna Biologia III
2 360,00 zł 1 690,00 zł
szt.
PAKIET RH / TB +  prezent: ATLAS Organów
PAKIET RH / TB + prezent: ATLAS Organów
6 879,00 zł 4 680,00 zł
szt.
PAKIET RH / TB +  prezent: Leksykon RH
PAKIET RH / TB + prezent: Leksykon RH
4 720,00 zł 3 280,00 zł
szt.
PAKIET RH / TB +  prezent: Leksykon RH
PAKIET RH / TB + prezent: Leksykon RH
4 050,00 zł 2 980,00 zł
szt.
PAKIET RH / TB +  prezent: Leksykon RH
PAKIET RH / TB + prezent: Leksykon RH
4 050,00 zł 2 980,00 zł
szt.
Recall Healing / Totalna Biologia I - 25-27.01.2019r / Poznań
Recall Healing / Totalna Biologia I - 25-27.01.2019r / Poznań
1 690,00 zł 1 390,00 zł
szt.
 Potęga ciszy,  Agnieszka Kościańska
Potęga ciszy, Agnieszka Kościańska
27,00 zł 21,60 zł
szt.
Dieta dla umysłu,  Malinkiewicz Antonina
Dieta dla umysłu, Malinkiewicz Antonina
29,80 zł 23,84 zł
szt.
Magazyn Feniks nr 7(7) grudzień 2005
Magazyn Feniks nr 7(7) grudzień 2005
5,90 zł 1,50 zł
szt.

Przebudzenie Pumy. Ścieżka inicjacji Inków, James Arévalo Merejildo (Mallku)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: WENA
Kod produktu: 96E9-2047B

Opis

James Arévalo Merejildo (Mallku) Przebudzenie Pumy. Ścieżka inicjacji Inków
Świadectwa archeoastronomiczne w Andach
Euro Aura Poznań 2005
okładka miękka
188 stron

papier: kreda

bogato ilustrowane

 

Z okładki:

Brama kosmosu
"Z wolna otwierała się brama kosmosu i Wirakocza tworzył świat; stworzył wszystko co widzialne i dzikie zwierzęta i cywilizację. Owoce, doliny i piękne łąki, i wodę - stworzył w geście miłości".

Victor Heredia, Taki Ongoy.

Przebudzenie Pumy, Ścieżka Inicjacji Inków to praca która odkrywa i wyjaśnia bardzo ważne zjawiska astronomiczne, powtarzające się cyklicznie od wieków. Starożytna mądrość Andów nadal żyje w kamieniach, a każdy pomnik archeologiczny jest świadectwem wspanialej przeszłości. Obecnie żyjemy w przyspieszającym nowym cyklu oświecenia i odkrywania. Przebudzenie nowej świadomości wyznaczyło początek Dziesiątego Pachakuti (nowego cyklu Czasu Andyjskiego) w roku 1992. Amautowie (Mistrzowie) znów przemówią wyraźnym głosem. Bez pośpiechu nawiązując kontakt i wykorzystując subtelne metody komunikacji, w nowej erze jedności Wirakocza (Stwórca Ludzkiej Rzeczywistości) i Pachamama (Matka Ziemia) poprowadzą tych, którzy są na to otwarci.

James Arévalo Merejildo, Mallku - Indianin z Ameryki Południowej, szaman, wcześniej znany jako Chaski. W 2000r. zmienił imię na Mallku, co miało symbolizować jego nową misję związaną z przekazywaniem przesłania jego duchowych przodków Inków. W młodości oddany malarstwu i grafice, obecnie jest prezydentem Stowarzyszenia Pisarzy Andyjskich, ekspertem w dziedzinie Kosmicznego Feng Shui. Regularnie uczestniczy w konferencjach na całym świecie, w tym w USA i Chinach, wygłaszając wykłady. Jest autorem książek na temat medycyny naturalnej Peru, mistycyzmu andyjskiego, życia szamanów oraz architektury świątyń, pałaców i miejsc zgromadzeń duchowych starożytnych ludów Ameryki Południowej. Ten oddany nauczyciel i przewodnik duchowy bada magiczne wymiary Pachamamy (Matki Ziemi) i Wirakoczy (Pana Stworzenia). Podążanie tą ścieżką wrażliwości umożliwiło mu nawiązanie kontaktu z przodkami, dzięki czemu wiadomości od nich może przekazywać "białym braciom" na całym świecie, między innymi w Polsce, prowadząc seminaria na ten temat. Mallku jest badaczem miejsc i linii mocy, między innymi w Nazca, Świętej Dolinie i okolicach Jeziora Titicaca. Odkrył tam wiele zjawisk astronomicznych oraz działanie sił geomagnetycznych. Organizuje również wyjazdy międzynarodowych grup, w tym z Polski, do miejsc mocy w Andach. Dwa razy w roku przewodzi wyjątkowym uroczystościom związanym z przesileniami na Machu Picchu, a poza tym w Peru, Brazylii i USA regularnie prowadzi szamańskie rytuały, ceremonie oraz inicjacje z wykorzystaniem śpiewu, tańca i starożytnych instrumentów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl