Producenci

Przebudzenie Pumy. Ścieżka inicjacji Inków, James Arévalo Merejildo (Mallku)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: WENA
Kod produktu: 96E9-2047B

Opis

James Arévalo Merejildo (Mallku) Przebudzenie Pumy. Ścieżka inicjacji Inków
Świadectwa archeoastronomiczne w Andach
Euro Aura Poznań 2005
okładka miękka
188 stron

papier: kreda

bogato ilustrowane

 

Z okładki:

Brama kosmosu
"Z wolna otwierała się brama kosmosu i Wirakocza tworzył świat; stworzył wszystko co widzialne i dzikie zwierzęta i cywilizację. Owoce, doliny i piękne łąki, i wodę - stworzył w geście miłości".

Victor Heredia, Taki Ongoy.

Przebudzenie Pumy, Ścieżka Inicjacji Inków to praca która odkrywa i wyjaśnia bardzo ważne zjawiska astronomiczne, powtarzające się cyklicznie od wieków. Starożytna mądrość Andów nadal żyje w kamieniach, a każdy pomnik archeologiczny jest świadectwem wspanialej przeszłości. Obecnie żyjemy w przyspieszającym nowym cyklu oświecenia i odkrywania. Przebudzenie nowej świadomości wyznaczyło początek Dziesiątego Pachakuti (nowego cyklu Czasu Andyjskiego) w roku 1992. Amautowie (Mistrzowie) znów przemówią wyraźnym głosem. Bez pośpiechu nawiązując kontakt i wykorzystując subtelne metody komunikacji, w nowej erze jedności Wirakocza (Stwórca Ludzkiej Rzeczywistości) i Pachamama (Matka Ziemia) poprowadzą tych, którzy są na to otwarci.

James Arévalo Merejildo, Mallku - Indianin z Ameryki Południowej, szaman, wcześniej znany jako Chaski. W 2000r. zmienił imię na Mallku, co miało symbolizować jego nową misję związaną z przekazywaniem przesłania jego duchowych przodków Inków. W młodości oddany malarstwu i grafice, obecnie jest prezydentem Stowarzyszenia Pisarzy Andyjskich, ekspertem w dziedzinie Kosmicznego Feng Shui. Regularnie uczestniczy w konferencjach na całym świecie, w tym w USA i Chinach, wygłaszając wykłady. Jest autorem książek na temat medycyny naturalnej Peru, mistycyzmu andyjskiego, życia szamanów oraz architektury świątyń, pałaców i miejsc zgromadzeń duchowych starożytnych ludów Ameryki Południowej. Ten oddany nauczyciel i przewodnik duchowy bada magiczne wymiary Pachamamy (Matki Ziemi) i Wirakoczy (Pana Stworzenia). Podążanie tą ścieżką wrażliwości umożliwiło mu nawiązanie kontaktu z przodkami, dzięki czemu wiadomości od nich może przekazywać "białym braciom" na całym świecie, między innymi w Polsce, prowadząc seminaria na ten temat. Mallku jest badaczem miejsc i linii mocy, między innymi w Nazca, Świętej Dolinie i okolicach Jeziora Titicaca. Odkrył tam wiele zjawisk astronomicznych oraz działanie sił geomagnetycznych. Organizuje również wyjazdy międzynarodowych grup, w tym z Polski, do miejsc mocy w Andach. Dwa razy w roku przewodzi wyjątkowym uroczystościom związanym z przesileniami na Machu Picchu, a poza tym w Peru, Brazylii i USA regularnie prowadzi szamańskie rytuały, ceremonie oraz inicjacje z wykorzystaniem śpiewu, tańca i starożytnych instrumentów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl