Producenci

Pozwól sobie na dialog dusz, Elżbieta Bronikowska

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: F375-372C2

Opis

Pozwól sobie na dialog dusz, Elżbieta Bronikowska

Codzienna gonitwa, rzesze obowiązków oraz wieczny „niedoczas” sprawiają, że nasz mózg, ciało i dusza są zmęczone. Często nieświadomie dajemy się ponieść konsumpcyjnemu trybowi życia. Nie zwalniamy. Nasze relacje z ludźmi są zwykle powierzchowne. Nie analizujemy otaczającej nas rzeczywistości, po prostu pędzimy do przodu. A gdyby tak zatrzymać się na chwilę, włączyć pauzę i zrobić coś dla swojej duszy? Wziąć do ręki wiersze i pozwolić sobie na uwolnienie skrywanych emocji.

„Pozwól sobie na dialog dusz” to współczesna poezja, która zabierze Cię w podróż do świata wiedzy o swoim istnieniu, bycie we Wszechświecie wypełnionym różnorodnymi myślami krążącymi między ludźmi. Elżbieta Zuzanna Bronikowska w sposób szczególny i niezwykle przejrzysty zebrała i usystematyzowała wiedzę na temat emocji człowieka. Wprowadziła tym samym nowy etap w rozumieniu sensu ludzkiej egzystencji. Posługując się ogromną wrażliwością, charakterystyczną dla osób o poetyckiej duszy i mądrości przekazywanej z pokolenia na pokolenie, skategoryzowała przemyślenia na temat ludzkiej duszy oraz umysłu.

Złote myśli autorki pozwalają na analizę własnego życia, uczuć oraz relacji z najbliższymi osobami. W tym poetyckim zbiorze nie znajdziesz typowych wierszy miłosnych. To zbiór utworów i aforyzmów mówiących o miłości do siebie, drugiego człowieka, duszy, przyjaźni i tęsknocie. Aforyzmy autorstwa Pani Elżbiety Bronikowskiej mogą stać się Twoim drogowskazem – jak żyć aby osiągnąć szczęście, spełnienie i spokój.

Wybór każdej złotej myśli jest dążeniem do samostanowienia o swoim losie, a interpretacja powodem do poczucia się jednostką wyjątkową. Zatrzymaj się na chwilę, usiądź wygodnie i pozwól poezji ukoić swój skołatany codziennością umysł. Daj sobie szansę na odnowę ducha dzięki pięknym wierszom i aforyzmom, które płyną z kart tej książki.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl