Producenci

Homeopatia jako narzędzie Recall Healing / dr Piotr Pałagin

homeopatia2.png
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 090,00 zł 1 190,00 zł 1090.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Instytut Wiedzy Waleologicznej
Kod produktu: Palagin_20180102215259

Opis

dr Piotr Pałagin,
Homeopatia jako narzędzie Recall Healing, poziom I

5-6 maja 2018 r, godz.: 10:00-18:00 | Poznań, Plac Wolności 18

Człowiek jest istotą tajemniczą. Jednak są sposoby, by zajrzeć w jego duszę, nie raniąc go - a wręcz przeciwnie - lecząc te nie gojące się rany. Jednym z takich sposobów jest homeopatia. W jej tajniki wprowadza nas jeden z najlepszych lekarzy homeopatów na świecie - dr Piotr Pałagin. 

Nie jest to wszakże tylko tradycyjna homeopatia, jakiej można się nauczyć od innych specjalistów. Doktorowi Pałaginowi udało się bowiem połączyć wiedzę homeopatyczną z odkryciami Recall Healing/ Totalnej Biologii. Jeśli potrafimy znaleść wspólny mianownik wielości symptomów jakie przejawia człowiek - to znaczy, że naprawdę potrafimy mu pomóc. Doktor Pałagin nieszablonowo, zaskakująco a czasem wręcz szokująco - uczy „czytania człowieka”. 

W świecie wszystko się bowiem łączy i powtarza - ludzkie typy konstytucjonalne, cykle biologiczne, rytmy Natury. Jeżeli poznamy klucz do tej wiedzy, będziemy mogli pomóc i sobie, i innym.  A odpowiednio dobrany lek homeopatyczny wesprze działania terapeutyczne i efekt zdrowienia pojawi się szybciej. 


Homeopatia jako narzędzie Recall Healing, poziom II to również wyjątkowa okazja aby poznać tajniki pracy terapeutycznej dr Piotra Pałagina.

 
Narzędzia jakie dostaniesz na tym kursie to klucze do rozwiązania dręczących Cię schorzeń lub niepowodzeń życiowych!
 
Homeopatia jako narzędzie Recall Healing to połączenie Homeopatii z Recall Healing/Totalną Biologią i astrologią. Wykorzystaj możliwości jakie daje homeopatia do rozwiązania konfliktów, które diagnozuje Recall Healing!
 


Już podczas treningu rozwiązujesz swoje problemy! 
Indywidualne procesy są wzmacniane procesem grupowym. Jak mawia dr Piotr Pałagin "Udział w jednej sesji grupowej jest w stanie zastąpić kilka sesji indywidualnych i zdecydowanie przyspiesza czas rozwiązywania konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych"  

Choć dr Piotr Pałagin jest lekarzem, znacznie bardziej niż w lekarstwa wierzy w homeopatię, astrologię i w to, że to my sami mamy największy wpływ na swoje zdrowie. Lekarstwo nie jest panaceum, które kogokolwiek wyleczy – mówi. – Będziemy dopóty chorować, dopóki nie znajdziemy wewnętrznej prawdy, nie osiągniemy zgody z samymi sobą”.
Zapraszamy Cię do uwolnienia się od swoich konfliktów!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl