Producenci

Triomed CGI-3

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 3 290,00 zł 3290.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Triomed
Kod produktu: 324F-81396

Opis

„Każda terapia, która nie jest oparta na koncepcji energetycznej, jest bezcelowa”.

Albert Szent- Györgyi, doktor nauk medycznych
Laureat Nagrody Nobla z 1937 roku
Węgier


Zdrowie danej osoby w dużej mierze jest zależne od umiejętności adaptacji do środowiska. Ludzie i środowisko przez cały czas oddziałują wzajemnie na siebie poprzez wymianę energii, informacji i materii. Równowaga tego procesu wymiany w dużym stopniu determinuje naszą kondycję zdrowotną. By zapewnić wymianę informacji i energii, ludzkie ciało rozwinęło system energetyczno-informatyczny (EIS). System ten nie jest metodą leczniczą, ale stanowi bardzo skuteczny sposób na poprawę stanu zdrowia.


Wzmocnienie własnego systemu energetycznego i informacyjnego jest nowoczesnym i zarazem skutecznym sposobem na życie w harmonii ze środowiskiem. Nie jest to jeszcze postrzegane jako metoda leczenia, ale stanowi bardzo potężny sposób na poprawę stanu zdrowia. Organizm harmonijny i naturalnie zbilansowany cieszy się znacznie większą żywotnością, łatwością adaptacji i zdolnością do przeżycia w naszym szybko zmieniającym się świecie.


TRIOMED CG-3 pomoże Tobie podtrzymać ten kluczowy balans!

 


TRIOMED CG-3 został zaprojektowany, by chronić i przywrócić zdrowie poprzez wywieranie wpływu na Twój system energetyczno-informacyjny (EIS) i otaczające Cię środowisko. Do czynności tej dochodzi poprzez specjalnie dobraną falę sygnału kryształu Si-Ge.


TRIOMED CG-3 jest multifunkcyjny i może być używany:
• By harmonizować ludzkie ciało (EIS);
• By podtrzymać równowagę energii ciała;
• By przywrócić normalne funkcjonowanie komórek;
• By wyeliminować skutki stresu;
• By zapobiegać stresującym sytuacjom;
• W celu ogólnego odmłodzenia ciała.


Działanie urządzenia TRIOMED CG-3 jest korzystne dla wszystkich członków rodziny, niezależnie od wieku i płci. Produkt jest wygodny w użytkowaniu i łatwy w obsłudze; jest ekonomiczny, bezpieczny, solidny i lekki.


Jest zalecany do codziennego użytku, co zwiększy witalność, pobudzi zdrowie i wzmocni kondycję psycho-emocjonalną.


W kategoriach zużycia, urządzenie jest klasyfikowane jako produkt wielokrotnego użytku.

Opinie o produkcie (1)

5 stycznia 2018

Witam serdecznie! Dziękuje bardzo za możliwość kupienia Triomedu w Polsce. To jest mega fajny produkt, który pomaga mi unikać stresu. Pracuje w bardzo stresujących warunkach, ale po zakupie tego urządzenia, zrozumiałem, że inaczej patrze na swoją pracę i nie mam żadnego stresu. Moja dziewczyna nie wie skąd biorę energie, ale powiedziała, że zmiany są ogromne. Dzięki !!!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl